خرید ترشی در شیراز | ترشیجات خانگی

قیمت مناسب

فروش انواع ترشیجات خانگی با قیمت ارزان و به صرفه-لطفا گران نخرید

کیفیت بی نظیر

تهیه ترشیجات بصورت دستی و خانگی با کیفیتی بی نظیر و طعمی عالی

ارسال فوری

ارسال سریع و فوری سفارشات در حداقل زمان ممکن به آدرس شما

بسته بندی بهداشتی

بسته بندی بهداشتی و تمیز تمامیه ترشیجات ها با رعایت دستورالعمل های وزارت بهداشت

خرید ترشیجات در شیراز

با ورود فصل سرما، سالادهای تابستانی جایشان را با ترشیجات عوض می‌کنند. بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری و دیگر مسائل ترجیح می‌دهند ترشی آماده خریداری کنند. در این مطلب از سایت تبشی بهترین مرکز خرید ترشی در شیراز را معرفی می‌کنیم و انواع ترشی را نیز برای شما شرح می‌دهیم تا طبق چیزی که موردپسند شماست انتخاب کنید.

ترشی در شیراز 1200x887 - خرید ترشی در شیراز | ترشیجات خانگی
لیته - خرید ترشی در شیراز | ترشیجات خانگی

خرید ترشی لیته در شیراز

ترشی لیته جزو ترشی‌های پرطرفدار همه ایرانی‌هاست. چراکه به دلیل استفاده از مواد متنوع و اینکه چرخ شده و خوردنش راحت‌تر است تقریباً در هر فصلی مهمان سفره‌های ایرانی است.این ترشی اغلب با طعم تند تهیه می‌شود. ترشی لیته هم به‌صورت کارخانه‌ای و هم سنتی به فروش می‌رسد. قطعاً خرید ترشی لیته دست‌ساز از فردی که شهرت خوبی درزمینهٔ تولید ترشی‌های خوشمزه دارد بسیار ایده آل تر است.

 

خرید ترشی مخلوط  در شیراز

ترشی مخلوط ترکیبی از مواد مناسب برای ترشی مانند گل‌کلم، سیب‌زمینی ترشی، کرفس و… است. این نوع ترشی در مقایسه با مخلوط ترکیب درشتی دارد، یعنی مواد هرکدام ابعاد درشت‌تری دارند. در ترکیب این ترشی افراد به‌صورت طبع و ذائقه خودشان مواد دیگری نیز اضافه می‌کنند که سلیقه‌ای بوده و هر کس در این کار مختار است. اگر به دنبال ترشی مخلوط با طعمی بی‌نظیر و از جایی مطمئن هستید حتماً این مطلب خرید ترشی مخلوط در شیراز را مطالعه نمایید.

مخلوط - خرید ترشی در شیراز | ترشیجات خانگی
مکزیکی - خرید ترشی در شیراز | ترشیجات خانگی

خرید ترشی مکزیکی در شیراز

ترشی مکزیکی حاوی ترکیب زیتون و ذرت و دیگر مواد مشخص ترشی‌های مرسوم بوده و به ترشی اسپانیایی نیز معروف است. در تهیه این ترشی از روغن‌زیتون نیز استفاده می‌شود و گاها ترشی روغنی نیز عنوان می‌شود. در این ترشی برخلاف سایر ترشی‌ها از سرکه کمتری استفاده می‌شود و از سبزی‌های متنوع در ترکیب این ترشی لذیذ استفاده نیز می‌شود.

 

خرید ترشی بنچه در شیراز

بنچه همان بنه یا پسته کوهی است که از برگ و میوه درخت در تهیه ترشی استفاده می‌شود.ترشی بنچه از ترکیب آب و سرکه و سبزی‌های معطر و خود این گیاه تهیه می‌شود. این ترشی همانندترشی آجیل که عموماً با گردوی سبز تهیه می‌شود، طعمی لذیذ و عالی دارد. می‌توانید همانندترشی لیته در این ترشی نیز از فلفل استفاده کنید و طعمی تند داشته باشید. بااین‌حال اگر خودتان نمی‌دانید چگونه این ترشی خوشمزه را آماده کنید پیشنهاد ما خرید ترشی بنچه در شیراز است.

 

بنه - خرید ترشی در شیراز | ترشیجات خانگی
فلفل هالوپینو - خرید ترشی در شیراز | ترشیجات خانگی

خرید ترشی فلفل هالوپینو در شیراز

چنانچه طرفدار ترشی‌های تند هستید حتماً این ترشی را تهیه کنید. این ترشی از ترکیب فلفل هالوپینو که بسیار تند است تهیه می‌شود.ترکیب اصلی این ترشی خود فلفل هالوپینو است، البته از سیر هم می‌توانید برای افزودن طعم و عطر متفاوت نیز استفاده کنید. به دلیل طعم تندی که دارد گاها بعضی‌ها شکر نیز به این ترشی اضافه می‌کنند تا کمی طعم تند این ترشی را کاهش دهد.

خرید بادمجان شکم پر در شیراز

بادمجان جزو محصولات زراعی است که در همه فصول در ایران به‌وفور در دسترس است. این محصول به دو صورت قلمی و دلمه‌ای عرضه می‌شود. در درست کردن ترشی شکم پر از نوع دلمه‌ای بیشتر استفاده می‌کنند. ترشی بادمجان شکم پر جزو ترشی‌هایی است که همه تقریبا آن را دوست دارند. در ترکیب این ترشی از بادمجان، سبزی‌های مخصوص ترشی و سیر و برخی مواد دیگر استفاده می‌شود. چنانچه خواهان طعمی متفاوت و لذیذ هستید حتما از مرکز فروش ترشی در شیراز این ترشی را خریداری کنید.

 

شکم پر - خرید ترشی در شیراز | ترشیجات خانگی
شور - خرید ترشی در شیراز | ترشیجات خانگی

خرید خیار شور درجه‌یک در شیراز

خیار شور جزو محصولات مصرفی همگانی است چه در ساندویچی‌ها و چه خانه‌ها و رستوران‌ها، خیار شور همیشه باید در دسترس باشد. اما اغلب محصولات خیار شور از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. اما اگر می‌خواهید خیار شوری با طعم خوشمزه و باکیفیت را خریداری کنید حتما از مرکز فروش خیار شور در شیراز تهیه کنید. چراکه در تولید این محصول نکات بهداشتی لحاظ می‌شود و از خیارهای با اندازه مناسب و با ترکیبی عالی و جدید خیار شور تهیه می‌گردد.

 

بیش از 0
مشتری راضی
بیش از 0
نوع ترشی