کاشت مو

کاشت مو

 

کاشت مو برداشتن فولیکول های مو از نواحی اهدا کننده با روش های مختلف برای کسانی که از طاسی و نازک شدن مو شکایت دارند میباشد.

روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که در تعیین هزینه کاشت مو اثر مستقیم دارد .

کاشت مو یک درمان جراحی است که از فولیکول های موی سالم بدن شما استفاده میکند . طی این روش فولیکول های سالم مو به ناحیه گیرنده سر پیوند زده میشود .

پس از مدتی از پیوند موها رشد مجدد در ناحیه پیوند زده شده را مشاهده خواهید کرد .

 

روش های کاشت مو

تکنیک های قدیمی تر برای کاشت مو شامل برش های جراحی برای برداشتن یک نوار کامل از پوست و مو و پیوند فولیکول های آن به ناحیه مورد نظر برای پیوند میباشد .

خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی این روش را منسوخ کرده و اکنون میتوانیم بدون نیاز به اسکار و برش خطی  و بخیه به نتایج خوب در کاشت مو برسیم .

کلینیک کاشت مو پیله هموتره از به روزترین روش ها برای برداشت فولیکول ها و پیوند آنها بدون نیاز به بخیه و بدون اسکار استفاده میکند .

انتخاب روش کاشت مو در هزینه کاشت مو و قیمت کاشت ابرو تاثیر گذار است .

 

عوارض کاشت مو

خارش شایع ترین عارضه جانبی کاشت مو است و میتواند 1 تا 12 هفته طول بکشد . عوارض جراحی ناشایع است و شامل خونریزی ، عفونت ، از دست دادن حس در منطقه اهدا کننده از جمله عوارض جانبی کمتر شابع است .

این عوارض به راحتی توسط اکثر متقاضیان کاشت مو تحمل میشود .

 

هزینه کاشت مو

قیمت کاشت مو یکی از مسائل مهم برای متقاضیان کاشت مو میباشد . تعیین هزینه کاشت مو در کلینیک کاشت مو پیله براساس مواردی نظیر تکنیک انتخابی کاشت مو ، تجهیزات و امکانات کلینیک ، تجربه پزشک ، تعداد گرافت های مورد استفاده و … تعیین میشود که بطور معمول و متوسط هزینه ایی بین 8 الی 15 رمیلیون تومان متغیر میباشد و با بالاترفتن تعداد گرافت های مورد نیاز هزینه کاشت مو هم بیشتر میشود .

بهتر است برای آگاهی درمورد هزینه کاشت مو و قیمت کاشت ابرو با کلینیک کاشت مو پیله تماس بگیرید و در جلسه مشاوره خود بعد از معاینه توسط پزشک از قیمت دقیق کاشت مو مطلع شوید .

کاشت مو قسطی

همچنین در کلینیک پیله امکان انجام عمل کاشت مو اقساطی وجود دارد و زیباجویان عزیز از این بابت که نتوانند کل هزینه کاشت مو را یکجا پرداخت ننمایند را نباید مشکل داشته باشند.

کاشت ابرو - کاشت مو

قیمت کاشت ابرو

از دیگر خدمات کلینیک کاشت مو پیله که بسیار هم محبوب میباشد کاشت ابرو میباشد .

طبق تعرفه ایی که کلینیک کاشت مو پیله ارائه میدهد قیمت کاشت ابرو هم طبق برخی موارد مهم محاسبه میشود از جمله تعدادگرافت های مورد نیاز ، تکنیک کاشت ابرو ، کلینیک کاشت ابرو و….

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نحوه کاشت ابرو و روش های ارائه شده کاشت ابرو در کلینیک کاشت مو پیله و قیمت کاشت ابرو میتوانید با مشاورین ما در کلینیک پیله تماس بگیرید .

 

کلینیک کاشت مو

کلینیک کاشت مو پیله بی شک یکی از بهترین کلینیک های حال حاضر در ایران و تهران میباشد که با ارائه بهترین خدمات و امکانات بی نقص ترین نتایج خدمات رسانی میکند .

شما با انتخاب کلینیک کاشت مو معتبر کیفیت کار کات موی خود را تاحدودی تضمین میکنید زیرا کلینیک های معتبر با پزشکان متخصص و با تجربه هیچگاه اعتبار خود را با انجام خدمات بی کیفیت به خطر نمی اندازد .

پس انتخاب کلینیک کاشت مو بسیار اهمیت دارد و در انتخاب آن دقت فرمایید .

 

چشم انداز بلند مدت پس از جراحی کاشت مو

اکثر کاشت مو ها موفقیت آمیز است . اگرچه ممکن است تا 9 ماه طول بکشد تا مو ریشه بزند و شروع به پر شدن بکند .

هنگامی که مو شروع به رشد مجدد میکند باید طبیعی به نظر برسد زیرا مو در جهتی کاشته میشود که مو بطور معمول در آن مکان و جهت رشد میکند .

بیشتر جای زخم ها باید با مو پوشانده شوند و براحتی دیده نشوند .

برای محو شدن اسکار ها باید صبر کنید و این روند بهبودی ممکن است تا یکسال طول بکشد .

.jpg - کاشت مو

بلفاروپلاستی

 

امروزه از مهمترین و پر رونق ترین عمل های زیبایی ، عمل بلفاروپلاستی یا جراحی افتادگی پلک میباشد که معمولا این نوع از عمل های زیبایی مختص افرادی است که سنشان بالاتر نسبت به سایر گروه های سنی است.

این عمل جز عمل های جراحی است چرا که با برش دادن پوست و چربی های اضافه در ناحیه پلک ، زیباجو به ظاهر دلخواه خود میرسد.

هزینه بلفاروپلاستی و شرکت های بیمه

پرداخت هزینه بلفاروپلاستی توسط شرکت بیمه بستگی به دلیل جراحی و بیمه نامه خاص شما دارد . بسیاری از افراد صرفا به دلایل زیبایی تحت عمل جراحی بلفاروپلاستی قرار میگیرند .

با این حال مواردی وجود دارد که به دلایل پزشکی به بیماران توصیه میشود که تحت عمل جراحی قرار گیرند . در این موارد ، بیماران ممکن است واجد شرایط پوشش بیمه باشند و نیمی از هزینه جراحی افتادگی پلک و یا کل آنرا پرداخت میکند .

 

بلفاروپلاستی پلک بالا در مقابل بلفاروپلاستی پلک پایین

بلفاروپلاستی نامی است که برای برداشتن پوست اضافی پلک بالا و پایین گفته میشود ، اما گاهی اوقات میتوان آنرا به عنوان ” بلفاروپلاستی پلک بالا ” و ” بلفاروپلاستی پلک پیین ” شناخت .

بلفاروپلاستی فوقانی پوست اضافی بالای چشم را از بین میبرد در حالی که بلفاروپلاستی پایین پوست اضافی و کیسه های چربی اضافی زیر چشم را از بین میبرد .

هدف از بلفاروپلاستی برداشتن بافت اضافی پلک فوقانی برای کمک به ظاهر و در موارد شدید بهبود بینایی است .

بلفاروپلاستی پلک پایین برروی درمان افتادگی و پف کردن پوست زیر چشم تمرکز دارد .از بین بردن آن میتواند به بازیابی ظاهری جوان و از بین بردن چین و چروک های اطراف ناحیه زیر چشم کمک کند .

 

چه کسانی کاندیدای بلفاروپلاستی هستند

کاندید بلفاروپلاستی باید یک فرد بالغ سالم باشد که هیچ گونه بیماری چشمی ندارد و در حالت ایده آل سیگار نمیکشد .

جراحی افتادگی پلک برای اهداف پزشکی ، یک کاندیدای خوب کسی است که در حال حاضر مشکلات مربوط به بینایی را در نتیجه پوست اضافی بالای چشم تجربه میکند . اگر بینایی آنها به دلیل افتادگی پوست محدود شده باشد ، بلفاروپلاستی راهی سریع و موثر برای برداشتن بافت اضافی و بهبود بینایی است .

بلفاروپلاستی برای اهداف زیبایی ، یک کاندیدای مناسب کسی است که به دنبال ایجاد ظاهری جوانتر ، رفع چین و چروک و خطوط ریز و کاهش پف دور چشم است . از آنجایی که این روش را میتوان با لیفت ابرو نیز ترکیب کرد ، یک روش عالی برای کاهش اثرات پیری محسوب میشود .